niedziela, 16 lutego 2014

*Pożeracz*

Pożeracz, to taka postać z mojego niedoszłego opowiadania, które może jednak przed śmiercią jeszcze uda mi się napisać. Jest to demon/potwór z wyglądu przypominający wilka, jednak wilkiem nie jest. Odróżnia go wielkość (powiedzmy, że ma wysokość dorosłego stojącego człowieka), ogromne (w porównaniu do wilczych), ociekające śliną kły i dysproporcja ciała (wielki łeb, kark, przednie łapy i stosunkowo "mała" reszta). Pożeraczem nazywa się nie bez powodu - jego obowiązkiem jest likwidacja ciał poległych istot w tym często również ludzi (jeżeli zostali zabici siłą nadprzyrodzoną). 

Pod spodem rysunek, trochę mało udany ale powiedzmy, że w kilku % przypomina tego stwora, o którym jest wyżej napisane...


(może i nie powinnam się zabierać za kolorowanie ale jako tako udało mi się oddać jego zabarwienie [jasne refleksy to... refleksy mające na celu podkreślić błyszczącą sierść xd])

Może jeszcze kiedyś nabazgrolę kilka postaci z tego mojego świata :3 ale raczej nie prędko. 

Na zakończenie, stworzyłam sobie pseudo-kulinarnego bloga:

No i zapraszam na te wszystkie głupie portale:


Swoją drogą na asku mam opisany ostatni dziwaczny sen... Takich snów było więcej, tylko że nie były to fantasy/si-fi a thrillery - jakby ktoś szukał pomysłu na jakąś chorą książkę to można się do mnie zgłosić - podam fabułę w zamian za jakieś skromne udziały ze sprzedaży [hehehe]. 

6 komentarzy:

 1. ładny pożeracz, moim zdaniem powinnaś robić więcej tego typu rysunków, chodzi mi zwłaszcza o sposób kolorowanie. te refleksy dodają tego "czegoś" heh Pozdrawiam i mam nadzieję że uda ci się wkrótce napisać opowiadanie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :-) to dla mnie wielka motywacja :3

   Usuń
 2. Ojej! Wreszcie jakieś wzmianki o tej twojej powieści :D
  Dałabyś jakiś fragmencik swoją drogą, a nie wszystko trzymasz dla siebie w nieświadomości przede mną :P
  Wydaje mi się, że to naprawdę będzie coś ;)
  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego jest tak strasznie mało! :-) W dodatku od dłuższego czasu nad tym nie siedziałam a jak już siadam, to zawsze muszę wszystko popoprawiać, więc tak naprawdę nie mam nic :P

   Usuń
  2. Oj tam oj tam xD
   Na pewno nie jest aż takie złe, z tego, co widzę TU :P

   Usuń
 3. To jest SYRIUSZ BLACK!

  OdpowiedzUsuń