wtorek, 22 października 2013

#53 Mam I-Padł'a!Tyle wygrdać!

Gdyby się ktoś zastanawiał, skąd się wziął "i-padł" no to już wyjaśniam etymologię słowa :D - mianowicie mój kochany, po złych doświadczeniach z chujowym ("wspaniałym" i drogim) dodatkowym ubezpieczeniem nie zdecydował się powtórzyć tego błędu. Śmialiśmy się, co by było, gdyby w takim razie upadł (tablet, nie mój facet ;-)) no i powstało, że wtedy były to... I-Padł ;-)

Co do wspomnianego lokalu... Czy tylko my uważamy, że 90% klienteli przychodzi tam przykleić się do szyby (koniecznie - bo wszyscy na ulicy muszą widzieć!) ze swoim drogim "aj" sprzętem, żeby okupywać darmowe wifi?
Takie jakieś wrażenie odnosimy mijając codziennie ową miejscówkę ;-)Chciałabym przypomnieć, że jest też profil na fejsie i też jest toplista, którą raz na jakiś czas można kliknąć ;-)


5 komentarzy:

 1. Mekka upadłych hipsterów ;_;
  W pobliżu mojej szkoły jest taka osoba, która codziennie chodzi po mieście z kubkiem ze Starbucksa...ale to jest ciągle ten sam jednorazowy kubek. Myje go codziennie i nalewa kawy z domu XD Dla stylu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha, I- Padł xD
  Zaiste popłakałam się ze śmiechu ;P
  Ja w sumie też odnoszę takie wrażenie, ale nie tylko ze Starbucksem. Ostatnio byłam w pasażu grunwaldzkim, bo wybrałam się z koleżankami do kina, było to bodajże trzecie piętro, więc wokół same fast- foody, patrzymy, a każdy w rękach ma albo i-phona, albo i-pada, albo netbooka, a wszyscy internety ciągną z czego? Z kfc oczywiście! xD
  Genialni są niektórzy ludzie...
  - Kochanie, wychodzę do kfc.
  - Ale po co? Przecież zaraz będzie obiad...
  - Nie, nie, ja tylko wskoczę na fejsa i zaraz wracam.
  xD

  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pasaż to trochę inna bajka :-) tam przychodzą głodne i zmęczone studenty czekać na zajęcia :D (tutaj okienko nie trwa 45 minut a 2 godziny ;-)) ale fakt faktem, że coraz więcej osób zaopatruje się w takie sprzęty (i ja się tylko zastanawiam, skąd na to mają).

   Usuń